KurumsalHakkımızda

Dilaz İnşaat olarak ilk temellerini 2003 yılında attığımız firmamız sağlam adımlar ile ilerleyip yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Sağlam kurumsal yapımız, gelişmiş teknoloji ve iş güvenliği etiğine sahip güçlü ve uzman kadromuz sayesinde, faaliyette bulunduğumuz sektörde en yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.

Başarılarımız sayesinde edindiğimiz entelektüel sermayemizin üzerine kalitemizi inşa ederek sürekli gelişmeyi hedefliyoruz. Ayrıca sosyal sorumluluğumuzun bir önceliği olarak doğaya ve insana saygı gösterirken; tüm hizmetlerimizi verimli ve yaratıcı bir şekilde uygulamaya geçirmek, yönetmek ve teslim etmek için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyouz.
Sektörde bir adım önde giden en itibarlı firma olmaktır.

Çevre Politikası

Dilaz İnşaat Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. olarak, faaliyetlerimizin tüm aşamalarında; atıkların azaltılması ve geri kazanım yolu ile hava, su, toprak kirlenmesini önleyerek çevrenin korunmasını sağlamak ve doğal kaynak kullanımını azaltarak mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelerek etkin bir çevre yönetim sistemi geliştirip, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatlara uygun şekilde, resmi kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşlarımızla iletişim ve işbirliği içinde korumak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

Kalite Politikası

Dilaz İnşaat Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. olarak, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermektir.

ISG Politikası

Dilaz İnşaat Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. olarak, faaliyetlerimizin bütün aşamalarında; sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak güvenlik performansımızı artırmak, takım ruhu ile İSG hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanların eğitimini ve katılımını sağlayarak risk ve kaza oluşumunu azaltmak, yürürlükte bulunan yasa ve mevzuatlarla uyum içerisinde sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmektir.